Fajnie jakby zrobili zamiast dyskusji jakiś hejtoblog. No i primo żeby stronka szybciej działa na telefonie xD
#pomysl
#gownowpis
Fajnie jakby zrobili zamiast dyskusji jakiś hejtoblog. No i primo żeby stronka szybciej działa na telefonie xD
#pomysl
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować