Fajna ta akcja Łatwogangu, ciesze się, że politycy w przeciwieństwie do ostatniego rapowania dla szpitali, nie włączają się w akcje. Wiedzą, że to byłby strzał w stope. Przypominam, że #łatwogang zbierze prawdopodobnie tyle kasy ile my dotujemy na górnictwo w dwa dni jako cały kraj. A to żadna inwestycja
#elektryfikacja