Eluwina, okazało się, że jestem jednym z pierwszych userów tego wykop klona. Bardzo fajna strona, nie powiem, że nie. Na pewno lepsza niż jak zakładałem tu konto xD
Eluwina, okazało się, że jestem jednym z pierwszych userów tego wykop klona. Bardzo fajna strona, nie powiem, że nie. Na pewno lepsza niż jak zakładałem tu konto xD
Zaloguj się aby komentować