Ej wszystko pięknie ładnie #hejto ale przy zmianie nazwy użytkownika dostałem 500tke. Macie gdzieś kody żeby to ogarnąć jakimś hotfixem?
Ej wszystko pięknie ładnie #hejto ale przy zmianie nazwy użytkownika dostałem 500tke. Macie gdzieś kody żeby to ogarnąć jakimś hotfixem?
Zaloguj się aby komentować