cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2024-12-08T17:09:46+01:007Ej młody jebniemy kielicha? #pijzhejto77Udostępnij
PlatynowyBazant202024-12-08T17:16:55+01:002@cebulaZrosolu to fajne lampy, a radio pewnie takie. To w trakcie renowacji
cebulaZrosolu2024-12-08T19:29:39+01:000@Sweet_acc_pr0sa przecież mówiłeś, że nie przejeżdżasz nigdy przez Wisłę :D
Sweet_acc_pr0sa2024-12-08T19:31:08+01:004@cebulaZrosolu teraz i tak mam zdechnąć na chloniaka to chuj tam xD