Ej @hejto, ten nowy feature w którym mam pusto na tablicy mi się nie podoba, już możecie go nie testować. Dzięki.
Ej @hejto, ten nowy feature w którym mam pusto na tablicy mi się nie podoba, już możecie go nie testować. Dzięki.
Zaloguj się aby komentować