Ehhh zagapiłem się na autostradzie, przywaliłem w bramki, 40k w plecy… Niby z firmowych pieniędzy ale trochę boli
Ehhh zagapiłem się na autostradzie, przywaliłem w bramki, 40k w plecy… Niby z firmowych pieniędzy ale trochę boli
Zaloguj się aby komentować