seeksoulSumw Podróże2023-01-20T11:11:40+01:0013ech pochodziłby sobie po górkach w takim śniegu #podroze #gory #swietokrzyskie136Udostępnij
seeksoul2023-01-20T11:20:57+01:002@Zielczan ajajajaj, to zdjęcie z początku grudnia i było bardzo fajnie śnieżnie, nie za zimno no i najważniejsze, że niezbyt slisko
Zielczan★2023-01-20T11:23:00+01:004@seeksoul kiedyś za to byłem świeżo po deszczu i wyszło słońce, godraye było widać
Zielczan★2023-01-20T11:25:04+01:004@seeksoul na żywo jeszcze lepiej Łysica fajna sprawa, blisko z Mazowsza, można zrobić wypad bez zbędnego namyślania
seeksoul2023-01-20T11:25:48+01:003@Zielczan no to prawda, mamy niedaleko rodzinę więc zawsze jakoś można się wybrać i pochodzić w weekend