
W weekend kilku Czytelników dało nam znać o tym, że można sobie dowolnie podbić saldo punktów w aplikacji Żabki. Sposób na nieautoryzowane doładowanie żappsów, bo tak nazywają się te punkty, które w sklepach można wymieniać na produkty, był prosty.

W weekend kilku Czytelników dało nam znać o tym, że można sobie dowolnie podbić saldo punktów w aplikacji Żabki. Sposób na nieautoryzowane doładowanie żappsów, bo tak nazywają się te punkty, które w sklepach można wymieniać na produkty, był prosty.
@firstlo Polskie sądy mogą to procedować nawet jako próbę oszustwa a nie kradzież, jak z nabijaniem PS jako dwóch kilo jabłek. Ale dla żabki towar to niskie straty chyba, wątpie żeby kogoś ścigali poza tymi króezy to rozpowsechniali, raczej bann na konto i Elo. Koszta przewyższałyby stratę i to mocno, nawet jakby to mieli zgłaszać i liczyć na ściganie z urzędu to tylko mogą stracić na tym, poza przypadkami gdzie ktoś paletę towaru wyniósł za żabbsy.
Zaloguj się aby komentować