Dzisiejszy drop #traktorki w Pestce.
Widać, że Carrefour chciał oddać.
Tak naprawdę to średnio, bo mały wybòr był, ale i tak coś tam kupiłem, zwłaszcza, że urodziny się zbliżają

Dzisiejszy drop #traktorki w Pestce.
Widać, że Carrefour chciał oddać.
Tak naprawdę to średnio, bo mały wybòr był, ale i tak coś tam kupiłem, zwłaszcza, że urodziny się zbliżają

Zaloguj się aby komentować