Dziś rozpoczął się nowy sezon w Ekstraklasie, 1. Lidze i 2. Lidze, także jesteśmy coraz bliżej poważnych lig takich jak IV mazowiecka:

11.03.23, 13:00
10 zł
- brak

Z tą galerią miałem poczekać na jakiś upalny dzień, bo na samo wspomnienie czuję w kościach jak mnie tam wypizgało .

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej zagrał ambitnie, bo pierwszą kolejkę rundy rewanżowej ustawił na 11-12 marca, czyli w Polsce środek zimy. Prawdopodobnie zapatrzyli się na nowoczesny, oddany w 2021 roku obiekt Hutnika, który poradził sobie ze śnieżycą, ale zapomnieli że są w tej lidze jeszcze np, Staroźreby, Garwolin, gdzie już tak kolorowo nie jest. Koniec końców tylko 3 mecze tej kolejki udało się rozegrać w zaplanowanym terminie.

Dobrze zaprojektowany stadion = niezła frekwencja nawet przy minusowej temperaturze. Na trybunach zgormadziło się około 300 kibiców Dumy Bielan, gości z Marek też całkiem sporo, na oko z 50, solidnie dopingowali swoich przez cały mecz.

Wynik meczu otworzyła Marcovia po "anty-rzucie rożnym Hutnika". Polega to na tym, że tak fatalnie dośrodkowujesz z rożnego w pole karne, że od razu idzie kontra po której dostajesz gonga . Hutnikom udało się wyrównać jeszcze przed przerwą. Potem było sporo chaosu i kopaniny (ostro nawalał śnieg + silny lodowaty wiatr), mniej więcej do 80 minuty, w której gospodarze wykonali rzut rożny tym razem tak jak należy i wbili na 2:1. Bodaj w ostatniej minucie dobili przeciwnika trzecim golem.

Kanciak

To są zdjęcia z jednego meczu, początek rundy wiosennej tego roku:)

b60a192a-911b-4fcb-bbeb-91ed0eebf342
5ab9a5e2-d166-49ec-8675-9307d749a54b
Jarl_Zoliborza

@Kanciak Haha, czyli identyczne warunki

sleep-devir

Jak lubisz taki absurdalnie niski poziom to zapraszam do Sosnowca na mecz zagłębia.