Noxter20Wirtuozw Hydepark2023-02-24T14:03:58+01:0010Dziś piatunio a chłop do 18 w kolchozie siedzi, ale przynajmniej jutro na 6 mam do januszexu eh #przegryw104Udostępnij
Zgrywajac_twardziela2023-02-24T14:16:38+01:000@Noxter20 Poproś o skrócenie czasu pracy do 12, 18 to zdecydowanie za długo( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kubilaj_Khan2023-02-24T14:58:28+01:000@Noxter20 co mnie piatunio obchodzi jak w pracuję i w sobotę i w niedzielę?