Dziś o 19:30 w Radiu Ram, w ramach serii Kamienice, będzie wywiad z moim tatem na temat wspomnień dotyczących znajomości z pewnym wrocławskim profesorem pochodzenia niemieckiego - Bernardem Stephanem , oraz wspominek na temat młodości w powojennym Wrocławiu. Gdyby ktoś miał ochotę posłuchać wspomnień, to zapraszam. Wywiad będzie również dostępny do odsłuchu na stornie. #chwalesie #podcast #historia #wroclaw
https://radioram.pl/articles/view/61653/Kamienice-Maly-przyjaciel-profesora-odc-313
