Dzieki za wpadniecie na streama, cos YT mi namieszal i dalej nie dziala czat. @ErwinoRommelo @Byk
W sobote zrobie znowu przechodzenie ostatniej planszy Wonderki. #cybulionstreamuje ----------- #cybulionjestinny A dzisiaj poczuje sie jak @WujekAlien i pobawie sie w korpo zabawy w spotkania etc. Nic one nie zmienia i nie przyniosą, ale pobawić sie warto.
