Dwunastu inspektorów NIK, którzy chcieli skontrolować Orlen, otrzymało wezwania do prokuratury w związku z "przekroczeniem uprawnień".
Dwunastu inspektorów NIK, którzy chcieli skontrolować Orlen, otrzymało wezwania do prokuratury w związku z "przekroczeniem uprawnień".
Zaloguj się aby komentować