Dwa tyg temu dostałem permbana na wypoku za zaplusowanie rumuna, raczej nowego konta tam nie zaałoże, zostaje tutaj #wykop
Dwa tyg temu dostałem permbana na wypoku za zaplusowanie rumuna, raczej nowego konta tam nie zaałoże, zostaje tutaj #wykop
Zaloguj się aby komentować