KoneserGwiazdorw Hydepark2023-11-13T17:09:29+01:0012Dostałem Club de Nuit Intense na urodziny. Co to jest za woń cudna ludzie złoci! Wspaniały smród! #perfumy1210Udostępnij
wonsz2023-11-13T17:21:30+01:002@Koneser CDNIM spoko, jak będziesz miał szansę Supremacy Not Only Intense od Afnana sobie sprawdź, dla mnie to lepszy arab-creed niż CDNIM
RedDucc2023-11-13T17:49:02+01:004@wonsz @JohnnMiltom a ja się nie podpisuje - Afnan jest niesamowicie słodki i nie byłem w stanie go nosić
Whitey2023-11-13T19:41:23+01:001@RedDucc Dla mnie Afnan jest mniej dymny i nie czuję tam brzozy, a w Armafie jest to i to. Akurat dzisaj przyszły dekanty z Armafem.
Vilified2023-11-13T20:01:20+01:000@RedDucc @Whitey I ja też się podpisuję. CDNIM jest pierwszym z arabów, jakie kupiłem i jednym z dwóch, jakie przy mnie zostały.
JohnnMiltom2023-11-13T20:58:46+01:000@RedDucc Niesamowicie słodki? Lol. W skali słodkości to on był dla mnie może 4/10
RedDucc2023-11-13T21:04:28+01:000@JohnnMiltom hmm to nie wiem, mój był strasznym ulepem. Do Supremacy In Oud też się nie mogłem dotknąć, bo aż mnie zęby bolały
JohnnMiltom2023-11-13T22:36:33+01:001@RedDucc Supremacy in oud był cholernie słodki, ale przełamywał go "oud" i mimo słodkości mi się nawet jako tako podobał. Natomiast NOI bym raczej powiedzial właśnie ze był w kierunku gorzkiego.
JohnnMiltom2023-11-13T17:23:14+01:001@Koneser Też ostatnio odebrałem po kilku latach przerwy od niego i jest bardzo fajny. Może troche chemiczny, ale niezły.