Wheel98Kompanw Muzyka2023-01-18T23:39:29+01:002Dobry wieczór postanowiłem przywitać się z wami tym utworem i napisać słynne " kiedyś to było" ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://youtube.com/watch?v=FHz7pzBM0Js&si=EnSIkaIECMiOmarE 20Udostępnij