Dobry wieczór, na sprzedaż trafia top tier szypr, który idealne sprawdzi się na obecną jesienną chandrę.


Areej Le Dore Al Majmua EDP - poj. 46/48ml

produkt - pełen zestaw co fabryka dała

cena: 800,00 zł all-in (wysyłka paczkomatem InPost wliczona w cenę)

pochodzenie: strona producenta


Jak to u ALD - żadnego batch code nie ma, na spodzie flakonu też nic, więc nie wrzucam fotki.

Sprężynka chyba za mocno odbija, bo przycisk atomizera czasami zeskakuje, aczkolwiek nie przeszkadza to w użytkowaniu, bo psika ładną i obfitą chmurę.


#perfumy #stragan

e806433c-5384-4dfa-ab46-e18bf46853ad
20ab285c-55d3-4cb5-b632-bb18100a8bcb
2a90583f-1df6-43a8-b360-cadaf0bf5dd4

Komentarze (6)

@Cris80 niestety to prawda, ale na szczęście ten działa, od czasu ostatnich klasyków widać poprawę, tak czy siak atomizery ALD dają jedne z najlepszych chmur, chyba zostały stworzone pod aplikację Russian Adama

A sam zapach masz rację klasyka z wyraźnym retro akcentem (choć żadnego dziada nie ma) i orientalnym twistem.

Bardzo dobry zapach. Co prawda nie dla fanów ,,mocniejszych doznań'' od Areeja bo tu jest ładnie i grzecznie. Ale jest tu rześki, zielony vibe, który bardzo lubię. Mi osobiście sprawdza się ten zapach w cieplejsze dni. Ale myślę, że można go spokojnie zaliczyć do grupy zapachów całorocznych i na wiele okazji. Dość uniwersalny. Sam bym chętnie brał gdyby nie to, że jedna flaszka już stoi na półce.

@radjal warto podkreślić tu jeszcze rolę kwiatów - irysa i fiołka - bo to jest mistrzostwo, dzięki temu zapachowi doceniłem irysa, który wcześniej kojarzył mi się z linią Dior Homme czy Prada L'Homme, a w Al Majmua to jest kompletnie inny wymiar.

Zaloguj się aby komentować