porterPraktykantw Dyskusje2023-06-01T13:50:05+02:000do jakiego korpo najłatwiej się wkręcić? Interesuje mnie jakieś lajtowe klikanie w kąkuter01Udostępnij
SzalonyNalesnik2023-06-01T17:24:38+02:000Lidl, biedronka, nawet Ci kurs obsługi kasy fiskalnej zadponsoruja