porterPraktykantw Korposzczury2023-06-01T13:50:39+02:000do jakiego korpo najłatwiej się wkręcić? Interesuje mnie jakieś lajtowe klikanie w kąkuter02Udostępnij
tellet2023-06-01T16:15:13+02:000@porter ale klikanie w sensie stricte IT? banki/ubezpieczenia- projekty z naleciałościami sprzed lat 2000, wszędzie wymagane 300 zgód, żeby wdrożyć zmianę jednego elementu, a ostatecznie i tak rozwleczone w czasie.