Dlaczego dzisiejsze rózowe nie wykazują żadnych emocji jakby były upośledzone umyslowo? Czy to skutek przyjmowania przez nich tabletek antykoncepcyjnych, które im zaburzają procesy poznawcze? No wkurwia to strasznie, bo gadasz z taką różową, a ta odpowiada jak bot, zdawkowo, bez emocji, "uruchamia" sie dopiero wtedy kiedy czyms ja wkurzysz, albo dojdzie do kłótni @pimenista @pheno
