@Pimenista2 nie no kolego, a nioe wciskaj kity. Skoro uważasz, że baby są złe, to chyba nie jesteś hipokrytą i nie walisz konia pod zdjęcia nagich lasek co nie?
@PrzegrywieNieOtwierajBuziNiepytany wiesz że dowolną osobe można postrzegać w dowolny sposób a nawet w więcej niż jeden? Jeśli nie to już wiesz, a jak nie to się doedukuj i skończ pi⁎⁎⁎⁎lić kocopoły.