Da się ustawić żeby domyślnie na głównej ładowało najnowsze a nie gorące? Bo za każdym razem muszę zmieniać ręcznie
Da się ustawić żeby domyślnie na głównej ładowało najnowsze a nie gorące? Bo za każdym razem muszę zmieniać ręcznie
Zaloguj się aby komentować