Czy tylko mnie nie cieszy taka migracja z Wykupu ludzi? Zobaczymy, czy nie skończy się kompletnym zaniżaniem poziomu tutaj. Widzę, że to taka ucieczka przed banem tam często.
#pytanie #patologia
Czy tylko mnie nie cieszy taka migracja z Wykupu ludzi? Zobaczymy, czy nie skończy się kompletnym zaniżaniem poziomu tutaj. Widzę, że to taka ucieczka przed banem tam często.
#pytanie #patologia
Zaloguj się aby komentować