Czy tylko mi nie podoba się to wybieranie społeczności? Przecież to useless jest xD I tak taguje to po uj mi wybierać jakąś społeczność, zwłaszcza że często gęsto nie ma odpowiedniej do danego wpisu.
#hejto #oswiadczenie
Czy tylko mi nie podoba się to wybieranie społeczności? Przecież to useless jest xD I tak taguje to po uj mi wybierać jakąś społeczność, zwłaszcza że często gęsto nie ma odpowiedniej do danego wpisu.
#hejto #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować