Czy to prawda, że kobiety mają źle w Polsce za PiSu? Czy to tylko ich urojenia, bo wiadomo, każda kobieta jest chora psychicznie? Poważne pytanie.
#polska #emigracja #neuropa #kobiety #bekazpisu
Czy to prawda, że kobiety mają źle w Polsce za PiSu? Czy to tylko ich urojenia, bo wiadomo, każda kobieta jest chora psychicznie? Poważne pytanie.
#polska #emigracja #neuropa #kobiety #bekazpisu
Zaloguj się aby komentować