Czy egzaminy wewnętrzne na prawo jazdy powinny być dodatkowo płatne? Imo kursant już zapłacił za kurs, gdzie taki egzamin wewnętrzny powiniem być w cenie kursu, a nie dodatkowo płatny, bo nie zdanie takiego skutkuje dodatkową opłatą, która nie jest mała. Wewn teo 50 zł a wewn prakt 90 i tak w nieskończoność, bo nie ma limitu do zdania ¯_(ツ)_/¯ te wewn to powinien być takim "sprawdzianem", a nie prawdziwym egzaminem.