Czy dzisiaj OSK ma prawo skrócić czas trwania zajęć teoretycznych z 30 godz do 15? Szczerze to słabo wytłumaczyl mojej grupie przepisy, dużo musiałem sam z książki się douczyć i wykonując testy, ale chyba nie za to płacę? Zapłaciłem za 30 godz teorii i liczyłem, że profesjonalnie do tego podejdą, a oni na szybko przekazali nam troche teorii i zaraz po trzech godzinach teorii nas przepytal wyrywkowo ¯_(ツ)/¯ niby ok, bo szybciej jazdy zacząłem, ale chodzi mi o fakt czy OSK mogą tak robić skracając czas trwania teorii i tak wiem, bo za chwile ktoś napisze, ze nie musiałem w ogóle chodzić na wykłady, że mogłem od razu przystąpić do egzaminu teoretycznego w wordzie. Mogłem, ale nie zaluje tej decyzji, że poszedlem, bo ignorantem nie jestem, a przepisy się co chwile zmieniają, wolałem zapłacić wykładowcy, osobie która ma wiedzę w tym zakresie żeby mnie przeszkoliła, no ale ja skończylem wraz z moją grupą teorie na ok 15 godz i od razu nas przydzielili do instruktorów, że zamiast jeździć razem, to jeździmy z tymi kursantami, ktorzy zapisali sie miesiąc wcześniej ¯_(ツ)/¯ no ale wracając do mojego pytania mogą tak robić?