Cześć, mam następujący problem z #komputery, #sterowniki. Płyta CD ze sterownikami z płyty głównej (USB 3.0, karta sieciowa itp.) uległa uszkodzeniu. Czy jest jakiś program lub sposób aby wyciągnąć te sterowniki z systemu. System to Windows 7 a sam komputer jest leciwy - 13 lat. Zależy mi na tych oryginalnych bo nie wiem, czy te nowe będą ok.