Część druga już powstaje w głowie i sobie rzeczy odnotowuje, czekam tylko, aż się admini ustatkują, oni, a nie moderatorzy za nich. Bo jak będą wprowadzone to nowsze funkcje bez ogarniętej podstawy i fiksów to źle to widze.
Część druga już powstaje w głowie i sobie rzeczy odnotowuje, czekam tylko, aż się admini ustatkują, oni, a nie moderatorzy za nich. Bo jak będą wprowadzone to nowsze funkcje bez ogarniętej podstawy i fiksów to źle to widze.
Zaloguj się aby komentować