Czemu ludzie na starość rzadko się kąpią. W młodości standard to raz dziennie, a na starość tylko raz na tydzień. Boją się wody czy co
Czemu ludzie na starość rzadko się kąpią. W młodości standard to raz dziennie, a na starość tylko raz na tydzień. Boją się wody czy co
Zaloguj się aby komentować