anervis★Gruba rybaw Hejto naprawia tagi2022-10-23T10:34:25+02:005czemu hejto tak muli przy pisaniu wpisu? aż procek zaczyna się dusić.54Udostępnij
krokodil32022-10-23T10:37:09+02:001@anervis coś z firefoxem nie bangla, ale już nad tym pracują no i też się łącze w bólu xd
Frasad2022-10-23T10:38:19+02:002@anervis U mnie Srajfon aż gorący się robi i ciagle pokazuje ikonkę ściągania na Hejto. Podejrzane.
hejto★2022-10-23T10:43:04+02:006@anervis tak od ostatniego update się wysypało - aktualnie pracujemy nad tym by to naprawić