RobesonTwórcaw Luźne Rozmowy2022-12-23T06:34:28+01:003Czas wstawać na home office. Po kilku dniach jazdy do klienta zapowiada się bardzo dobry dzień.34Udostępnij
SuperSzturmowiec2022-12-23T10:40:39+01:003@dywagacja a potem na kiblu siedziałem 3 parówki i dwie bułki to za dużo