Czas na drzemkę, robicie sobie drzemki aby podtankować energie? Jak nie to w jaki sposob to robicie? Ps: Kawa i energetyki i inne kofeinowe napoje sie nie wliczają.
Czas na drzemkę, robicie sobie drzemki aby podtankować energie? Jak nie to w jaki sposob to robicie? Ps: Kawa i energetyki i inne kofeinowe napoje sie nie wliczają.
Zaloguj się aby komentować