#cosplay #nsfw #cycki #wednesday #kalinkafox

Kalinka Fox - Wednesday

Taka wersja o wiele lepsza

9c18bda5-d633-4964-835c-668ee55b8712
#nsfw

Komentarze (9)

@zromer no tak też myślałem... myślę aktorka i ot tak cycki pokazuje? Tak mi coś właśnie nie zagrało. Swoją drogą taka ciekawostka - aktorki / celebrytki na pewną galę przyszły w wyzywających i skąpych sukienkach a aktorki porno przyszły w sukienkach dłuższych, okrywających więcej ciała, dziwne nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@gawafe1241 ale to nie jest ani ciało ani twarz aktorki, to jest coplayerka tylko przerabia w photospopie lekko się upiększając

Niby sliczna ale juz ktos wstawial i dalej mi sie wydaje ze zphotoshopowane do poziomu gdzie wyglada juz troche jak obrazek calkowicie wygenerowany AI.

@ErwinoRommelo Chuja tam ona śliczna... Laska już nie za młoda i wcale nie piekna, za to z ogromnym parciem na szkło. A że nie ma nic do zaoferowania poza wielkimi, sztucznymi cyckami, to wymyśliła sobie że najlepiej da się je sprzedać dzięki cosplayowaniu dosłownie wszystkiego, z potężnym wsparciem Photoshopa. Mnie to trochę mierzi, ale cycki to cycki - co kto lubi.

Zaloguj się aby komentować