#codziennytalisman
Jako że proporcje w ankiecie się już raczej specjalnie nie zmienią powstaje pytanie czy chcecie dodatek oficjalny, następny w kolei, czy raczej dodatek autorski?
#codziennytalisman
Jako że proporcje w ankiecie się już raczej specjalnie nie zmienią powstaje pytanie czy chcecie dodatek oficjalny, następny w kolei, czy raczej dodatek autorski?
Zaloguj się aby komentować