electric_miss★Osobistośćw Gównowpis2022-10-21T16:48:18+02:006Co za ponura pogoda. By się wyskoczyło jakieś zdjęcia zrobić w plenerze, a tam szaro, ponuro, brak słoneczka Nie mogę doczekać się już zimy. Uwielbiam zdjęcia na śniegu 🌨63Udostępnij
Grievous2022-10-22T08:15:06+02:001@electric_miss zrób iglo, a potem obok bałwanka ulep. Następnie zrob sobie z nim selfie xd