Co to za nagonka na chłopów od rana? Ojciec dzwonił, że brakuje kołchoźników i rata leasingu się nie spina? #przegryw
Co to za nagonka na chłopów od rana? Ojciec dzwonił, że brakuje kołchoźników i rata leasingu się nie spina? #przegryw
Zaloguj się aby komentować