co to za cisza na #ukriana czyżby od dawna nie jebła w ciągu doby żadna rafineria czy inna stacja paliw? do czego ja mam kawkę pić?
co to za cisza na #ukriana czyżby od dawna nie jebła w ciągu doby żadna rafineria czy inna stacja paliw? do czego ja mam kawkę pić?
Zaloguj się aby komentować