ostrynacienkim★Gruba rybaw Hydepark2026-06-18T13:12:11+02:006Co by ruskim nie jeblo na dekiel posadzic teraz pieczarki #wojna #rosja #ukraina63Udostępnij
Tomekku★2026-06-18T13:13:53+02:004@ostrynacienkim pytanie czy jakaś pieczarka w arsenale jeszcze działa albo czy nie została sprzedana na lewo.
pizzzamonter2026-06-18T13:28:47+02:0012Ruscy są jak pieczarki, trzeba ich trzymać w piwnicy i karmić gównem.