Co by nie mówić o Żydach to jednak trzeba przyznać że potrafią tak łamać prawo żeby nikt im nic nie mógł zrobić
Co by nie mówić o Żydach to jednak trzeba przyznać że potrafią tak łamać prawo żeby nikt im nic nie mógł zrobić
Zaloguj się aby komentować