Chciałbym uroczyście oświadczyć, że @dupinka5000 jest uczciwym Tomkiem i wywiązuje się z swoich obietnic. Wziąłem udział w jej rozdano i zdobyłem drugą nagrodę, którą otrzymałem. Także wiadro bigosu i sałatki jarzynowej dla niej
Chciałbym uroczyście oświadczyć, że @dupinka5000 jest uczciwym Tomkiem i wywiązuje się z swoich obietnic. Wziąłem udział w jej rozdano i zdobyłem drugą nagrodę, którą otrzymałem. Także wiadro bigosu i sałatki jarzynowej dla niej
Zaloguj się aby komentować