Broniarze pomocy! Mam chińską biegówkę, Fire Wolf 1-4x20 (xD) z tubusem 1", została mi po ASG i w sumie w ramach zabawy posadziłbym ją na AR, ale montaż jaki do niej miałem jest nieodpowiedni, więc zamówiłem sobie nowy od majfrienda (xD). Ponieważ ze mnie piekielnie inteligentny i spostrzegawczy gość to zamówiłem montaż jednoczęściowy na tubus 30mm. No i teraz pytanie z mojej strony: czy plastikowe reduktory z 30mm na 25,4mm sprawdzą się przy montażu i podczas strzelania, czy od razu to wszystko wy⁎⁎⁎⁎⁎olić i kupić np jakiegoś vectora z tubusem 30mm?