@s_____ mój ACOG nie ma aż tak dużego martwego pola, tak bliżej jak 1-2cm i dopiero wtedy mam problem złapać światło. I mi naprawdę łatwiej postawić kolbę na ramieniu i sobie popatrzeć przez lunetę niż się normalnie przymierzać. Z dużych lunet nie strzelałem i nie mam, to w sumie może faktycznie być trudniej.
Zaloguj się aby komentować