Bo ja jestem takim je⁎⁎⁎ym niewyżytym knurem. Nawet konia nie waliłem od 3 tygodni chyba już... A tu tyle fajnych dupeczek wrzucają... #zalesie #ehh #oswiadczenie #gownowpis
Bo ja jestem takim je⁎⁎⁎ym niewyżytym knurem. Nawet konia nie waliłem od 3 tygodni chyba już... A tu tyle fajnych dupeczek wrzucają... #zalesie #ehh #oswiadczenie #gownowpis
Zaloguj się aby komentować