#bekazkonfederacji #polityka #jebacpis i #konfederacja
Konfederacja zagłosowała za, w sprawie Lex Czarnek 3.0
Wywracanie stolika trwa w najlepsze.
***** *** * ************
#bekazkonfederacji #polityka #jebacpis i #konfederacja
Konfederacja zagłosowała za, w sprawie Lex Czarnek 3.0
Wywracanie stolika trwa w najlepsze.
***** *** * ************
@le_Roi_des_fous Na podstawie czego? Ty wiesz w ogóle czego to dotyczyło, też bym głosował przeciw, tak samo jak przeciw zamykaniu ust ludziom z opozycji. To naturalne, że taki tusk może mówić o pisiorach a pisior może mówić o tuskowych lemingach i za to żaden z nich nie powinien odpowiadać karnie!
Zaloguj się aby komentować