hujtoInspiratorw Hydepark2023-02-05T23:33:32+01:000#ankietaWyjasnijmy raz na zawszejebac rosjejebac ukrainejebac i rosje i ukraine40 Głosów08Udostępnij
hujto2023-02-05T23:46:36+01:000@blackpill_deathsquad w sensie wiecej ukrainskich troli bedzie w pracy? XD
blackpill_deathsquad2023-02-05T23:48:10+01:000@hujto Tak, ludzie którzy w Polsce są zatrudnieni to ukraińskie trole gdyż pracują w państwie które wspiera Ukrainę.
hujto2023-02-05T23:51:46+01:000@blackpill_deathsquad zatem ciekawa maja prace: siedza na hejto i biora udzial w ankietach, no rzeczywiscie, nie trole XD poza tym ludzie dyskutowac mozemy, ale nie przesadzajmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
blackpill_deathsquad2023-02-05T23:56:49+01:000@hujto Wyobraź sobie że praca przed komputerem to w Polsce dość powszechna forma pracy, a nie tak jak w Rosji elitarne zajęcie:
hujto2023-02-05T23:59:01+01:000@blackpill_deathsquad ucz mnie mistrzu, jakie jeszcze wschodnie madrosci mozesz mi przekazac?