ale bym sobie przeszedł Doom Eternal czy Cyberpunka jeszcze raz na świeżo tak żeby nic nie pamiętać
ale bym sobie przeszedł Doom Eternal czy Cyberpunka jeszcze raz na świeżo tak żeby nic nie pamiętać
@szarakOFFiCiAL Da się grać, próbowałem przejść trzeci raz, ale mi się po kilku godzinach odechciało. Grałem na 1.0, potem na tym dużym patchu i teraz na ostatnim. Czuć, że coś tam zrobili, ale trochę późno i za mało żeby ta gra była nawet blisko tego co chcieli osiągnąć. Fizyki do tej pory nie ogarnęli więc kolizje czasem są szalone.
Zaloguj się aby komentować