Bezkid★Osobistośćw Hydepark2024-04-22T14:05:58+02:0069A wrzuce swojego piesia , bo mam dobry humor (dostalem mega spoko robote i jestem po zlozeniu wypowiedzenia w aktualnej firmie ). Milego dnia ode mnie i Bonnie #gownowpis #pokazpsa44E4588D-F5DA-44FC-A932-A5281662DB0CThis video is unavailable.Streamable695Udostępnij
cfaniaczeQ2024-04-22T15:55:15+02:002@Bezkid specjalnie dla Ciebie wybrałem takie które symbolizuje to uczucie gdy jesteś na wypowiedzeniu xD
Bezkid2024-04-22T16:00:05+02:002@cfaniaczeQ I tak sie tez czuje, jakos tak lzej (mimo ze stres z nowa robota tez jest). Ale jestem pozytywnie nastawiony! Klasycznie, prosze poglaskac i jak ma to dac przysmak